آموزش پیرایش مردانه اورجینال

نام:
ايميل:
سايت:
   
متن پيام :
حداکثر 2000 حرف
كد امنيتي:
  
  
 
+ ارميا 
سلام طنز در واقع يعني همين که مشکلات جامعه رو در قالبي نو به بيننده عرضه کند که همراه با خنداندن،آنها را به فکر وادارد.خنده بازار مشکلات زيادي داره ولي حداقل مطالبي که شما مطرح کرديد مشکل به حساب نميان.در مورد پخش برنامه در شب انتخابات هم به نظرم هر چيزي اهميت خودش رو داره. برنامه هايي هم در رابطه با انتخابات پخش شدند به طوري که کم کاري نشده باشه.يازهرا
پاسخ

سلام عليکم.. ابتدا بايداز بابت وقتي که صرف مطالعه نموديد از شما تشکر نمايم .. بيان اشکال و ايراد و به قولي نقد در قالب طنز بسيار عالي ميباشد ولي آيا نبايد در کنار اين موضوع تشويقي هم قرار داده شود؟ .. مثلا در مورد آيتم ماليات حضور آن کودک به نوعي آينده اين مرز و بوم است .. حداقل اگر يکي از کاراکترها باقي ميماند تا آن کودک هم تمايل به ماندن ميکرد، هرچند بار ديالوگي نداشت اما از نظر بصري اثر گذار بود و من تماشاگر نوعي ، دليلي براي تحسين اثر پيدا ميکردم. هنر هاي نمايشي در انتهاي داستان بايد يک نتيجه به بيننده القا کند ولي آيا خنده بازار بجز هجو و به زباني نقد، نتيجه ديگري هم داشته؟ دقت فرماييد يک تماشاگر نا آشنا با اين محيط قرار است اين برنامه را تماشا کند .. ديدي که او هم پيدا ميکند بايد براي برنامه سازان اهميت داشته باشد.
+ رهگذر 
اتفاقا يه قسمت دائمي اين برنامه راجع به انتخابات و نامزدهاي انتخاباتيست
پاسخ

با اينحال که در آن قسمت ها هم به حق يا ناحق تمام کانديداها را تمسخر نموده اند ... ليکن بنده فقط آن سه آيتم را نقد نمودم و ان شاالله يکبار کل اين برنامه را مورد نقد قرار خواهم داد .. قبلا از بذل توجه شما کمال تشکر را دارم ..


سلام

من برايشان بيست آيتم طنز بردم اما متاسفانه آنها را قبول نکردند و گفتند بدرد برنامه صبح جمعه راديو ميخورد . گفتند مطابق دکورهاي ما بنويس . دوست داشتم چند تا از آنها اجرا ميشد تا مردم طعم طنز را بچشند .

پاسخ

سلام ... متاسفانه تهيه کنندگان و همچنين برنامه سازان بيشتر تمايل به انحصار دارند در حاليکه مطلع هستيد هر متن نمايشي قابليت تغيير زمان و مکان را با کمي دستکاري ، دارا ميباشد ..
کاربر گرامي، سلام
در تاريخ دوشنبه 15 اسفند 90 نوشته (نرخ خنده در خنده بازار) شما به فهرست نوشته هاي برگزيده در مجله پارسي نامه افزوده شده است. اميدواريم هميشه موفق باشيد.
پاسخ

سلام متشکرم
يه قسمت هاييش واقعا واقعيت جامعست.
پاسخ

شايد " يه قسمت هاييش واقعيت هاي جامعه" باشند اما اينجا تمام جامعه را ابنگونه نمايش ميدهند ..
آينه چون نقش تو بنم.د راست......خود شکن اينه شکستن خطاست

پاسخ

سلام .. از اينکه با صرف وقت ، اين مطلب را مطالعه نموديد سپاسگزارم .. اطاعت امر .. سعي در اصلاح خويش خواهن نمود .. يا حق ..