سفارش تبلیغ
صبا ویژن
  • + به بعضی ها باید گفت *نقد می‌کنی یا نق می‌زنی؟!*انتقاد کردن این است که شما یک نقطه‌ى منفى را پیدا کنید، با تکیه‌ى بر نقطه‌ى مثبتى که وجود دارد، آن نقطه‌ى منفى را نشان بدهید و مغلوب کنید.اما نق زدن یعنی آدم یک نقطه‌ى منفى را بگیرد، همین طور هى بنا کند آن را تکرار کردن.
  • + "آخوند خراسانی از آقای نخودکی خواست که او را موعظه کند. آقای نخودکی گفت: آقای آخوند گفت مرنجان را فهمیدم یعنی کسی را اذیت نکنم. ولی مرنج یعنی چی ؟ چطور میتوانم ناراحت نشوم. مثلا وقتی بفهمم کسی مرا غیبت کرده یا فحش داده چطور نباید برنجم؟ اقای نخودکی گفت: علاج آن است که خودت را کسی ندانی. اگر خودت را کسی ندانستی دیگر نمی رنجی. "
  • + دقت کردین !؟ قصه‌ها واسه ” بیدار کردن ” آدما نوشته شده اما ما واسه ” خوابیدن ” ازشون استفاده می‌کنیم !
  • + خدا نکند برسیم به جایی که برایمان* « از دست دادن »* از *« دست دادن »* عادی تر شود ...
  • + بیچاره *گل فروش* تنها کسی است که،وقتی با *گل* وارد خانه میشود همه *غمگین* میشوند...
  • + بوی *دود* می آید به گمانم جمـــــاعتی پای *دنــیــــــآی مجآزی* می سوزانند عمــــــــــر خویش را!!! مارو میگه هااا :(
  • + موشی در خانه صاحب مزرعه تله موشی دید. به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد. همه گفتند تله موش مشکل توست به ما ربطی ندارد! ماری در تله افتاد و زن مزرعه دار را گزید. از مرغ برایش سوپ درست کردند. گوسفند را برای عیادت کنندگان سر بریدند. گاو را هم برای مراسم ترحیم کشتند! و در این مدت موش از سوراخ دیوار نگاه می کرد و به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکر می کرد!:)
  • + مو سر زمین بودم *با تراکتور* - بعد جنگ رفتم سر همو زمین *بی تراکتور *( عباس در آژانس شیشه ای )
  • + گاهی آدم میماند بین بودن یا نبودن! به رفتن ک فکر می کنی اتفاقی می افتد که منصرف می شوی… میخواهی بمانی، رفتاری می بینی که انگار باید بـــروی! این بلاتکلیفی خودش کلــــی* جهنـــــــــــــــم* است
  • + دعای باران چرا؟ دعای صبر بخوان این روزها دلها تشنه ترند تا زمین خدایا کمی صبر ببار

چادری های آندلسی سیما!

وقتی عکسهای نیکی کریمی در آنتالیا با تیتر زن جنجالی منتشر میشود.ولی گلشیفته فراهانی برهنه میشود و حرمت یک زن ایرانی را میشکند.تعجبی نمیکنم!!

وقتی عکس بدحجاب ستایش چادری سیمای ما در اینترنت منتشر میشود!!وقتی نقش همسر شهید مقاومت عباس بابایی را افسانه بایگان میپذیرد و وقتی  دختران  سریال راستش را بگو با ابروانی به این زیبایی و عشوه هایی چنین دلنشین الگوی دختر دانشجوی باحجاب میشوند!...داریم زن چادری را زیر پای بازیگرانی که از حیا و عفت هیچ نمیدانند له میکنیم


دیر زمانی نیست که چادری های سیما هم تغییر رویه داده اند ..یادش به خیر با اینکه بازیگرانمان حیا نداشتند دلمان به چند مجری چادری سیما خوش بود!!به راستی چه شده که مجری های چادری سیما هم تغییر رویه داده اند؟!روشنفکری های صحنه و دکور و جذابیت آنها را وادار به تغییر کرده است؟خانم مجری مگر در محیط کاری کسی شما را مجبور به چادر سر کردن کرده است؟!میخواهی با این چادر به شهرت برسی؟!چرا در حالی که میراث فاطمه زهرا (س) را بر سر داری آرایش میکنی؟!دستانت را بالا و پایین میکنی تا به همه نشان دهی من با چادرم ناخنهای سوهان کشیده و زیبا دارم؟!متعصب!!برای زیبایی و جذب مخاطب باید مجری برنامه روسری اش را رنگ دکوراسیون سر کند!!صورتی ?زرد ?بنفش!باید کفش قرمز بپوشد ...باید رنگ سایه ی چشمش با شال گردنش یک رنگ باشد!!

مراقب باشیم اینبار بدون الگوگیری از غرب و با دستان خودمان به چادری های جامعه جهت آندلسی میدهیم!


راستی آقای ضرغامی برای چندمین بار جواب خون شهدا را چه کسی میدهد؟!  دیدگاه:()
نوشته شده در تاریخ   دوشنبه 91 دی 11   در ساعت 11:38 عصر   بدست توحیدی 
________________
______
__
 
بازدید امروز : [11] ، دیروز: [143] ، کل بازدیدها:[630622]

استفـاده از مطالب این وبـلاگـ، در وبگاه های دیگر، با ذکر منبـع و البتـه حفظ امـانت، بلامانع می باشد.