سفارش تبلیغ
صبا ویژن
  • + به بعضی ها باید گفت *نقد می‌کنی یا نق می‌زنی؟!*انتقاد کردن این است که شما یک نقطه‌ى منفى را پیدا کنید، با تکیه‌ى بر نقطه‌ى مثبتى که وجود دارد، آن نقطه‌ى منفى را نشان بدهید و مغلوب کنید.اما نق زدن یعنی آدم یک نقطه‌ى منفى را بگیرد، همین طور هى بنا کند آن را تکرار کردن.
  • + "آخوند خراسانی از آقای نخودکی خواست که او را موعظه کند. آقای نخودکی گفت: آقای آخوند گفت مرنجان را فهمیدم یعنی کسی را اذیت نکنم. ولی مرنج یعنی چی ؟ چطور میتوانم ناراحت نشوم. مثلا وقتی بفهمم کسی مرا غیبت کرده یا فحش داده چطور نباید برنجم؟ اقای نخودکی گفت: علاج آن است که خودت را کسی ندانی. اگر خودت را کسی ندانستی دیگر نمی رنجی. "
  • + دقت کردین !؟ قصه‌ها واسه ” بیدار کردن ” آدما نوشته شده اما ما واسه ” خوابیدن ” ازشون استفاده می‌کنیم !
  • + خدا نکند برسیم به جایی که برایمان* « از دست دادن »* از *« دست دادن »* عادی تر شود ...
  • + بیچاره *گل فروش* تنها کسی است که،وقتی با *گل* وارد خانه میشود همه *غمگین* میشوند...
  • + بوی *دود* می آید به گمانم جمـــــاعتی پای *دنــیــــــآی مجآزی* می سوزانند عمــــــــــر خویش را!!! مارو میگه هااا :(
  • + موشی در خانه صاحب مزرعه تله موشی دید. به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد. همه گفتند تله موش مشکل توست به ما ربطی ندارد! ماری در تله افتاد و زن مزرعه دار را گزید. از مرغ برایش سوپ درست کردند. گوسفند را برای عیادت کنندگان سر بریدند. گاو را هم برای مراسم ترحیم کشتند! و در این مدت موش از سوراخ دیوار نگاه می کرد و به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکر می کرد!:)
  • + مو سر زمین بودم *با تراکتور* - بعد جنگ رفتم سر همو زمین *بی تراکتور *( عباس در آژانس شیشه ای )
  • + گاهی آدم میماند بین بودن یا نبودن! به رفتن ک فکر می کنی اتفاقی می افتد که منصرف می شوی… میخواهی بمانی، رفتاری می بینی که انگار باید بـــروی! این بلاتکلیفی خودش کلــــی* جهنـــــــــــــــم* است
  • + دعای باران چرا؟ دعای صبر بخوان این روزها دلها تشنه ترند تا زمین خدایا کمی صبر ببار

35 سال دیرتر فهمیدند!

بر اساس اخباری که چند روز اخیر درباره جاسوسی امریکا در کشورهای مختلف اعم از دوست و رقیب منتشر شده، برخی‌ها اعتراف کردند که تسخیر سفارت امریکا در ایران و نامگذاری آن به نام "لانه جاسوسی" کاملاً درست و منطقی بوده است!

این جریان و قضاوت جهانی درباره آن، نشان می‌دهد فهم سیاسی ملت ایران، حداقل در این موضوع و البته در بسیاری از موضوعات دیگر، دست‌کم 35 سال از بسیاری از سیاستمداران بین‌المللی جلوتر است؛ بگذرد از فهم سیاسی مردم کوچه و بازار برخی کشورها؛ که جامعه ایران بسیار بیش‌تر از 35 سال از آنها پیشتاز است.

و البته به نظر می‌رسد علت اصلی دشمنی امریکا با ایران، همین نکته است؛ فهم سیاسی ایرانیان، عامل بیداری ملت‌ها و دولتهای منطقه و جهان است و بیداری آنها، از استثمار توسط امریکا جلوگیری می‌کند و کشوری که بر مبنای استعمار و استثمار شکل گرفته، بدون این دو، احساس خطر خواهد کرد. و طبیعی است که با عامل بیداری، دشمنی داشته باشد.

این دشمنی، یا با خواب مجدد ملت ایران درمان می‌شود یا با شفا و خواب‌نما شدن دولتمردان امریکا‍! و این هر دو خیال خامی بیش نیست!  دیدگاه:()
نوشته شده در تاریخ   جمعه 92 آبان 10   در ساعت 8:38 عصر   بدست جواد پور روستایی 
________________
______
__
 
بازدید امروز : [161] ، دیروز: [213] ، کل بازدیدها:[668416]

استفـاده از مطالب این وبـلاگـ، در وبگاه های دیگر، با ذکر منبـع و البتـه حفظ امـانت، بلامانع می باشد.