سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
  • + به بعضی ها باید گفت *نقد می‌کنی یا نق می‌زنی؟!*انتقاد کردن این است که شما یک نقطه‌ى منفى را پیدا کنید، با تکیه‌ى بر نقطه‌ى مثبتى که وجود دارد، آن نقطه‌ى منفى را نشان بدهید و مغلوب کنید.اما نق زدن یعنی آدم یک نقطه‌ى منفى را بگیرد، همین طور هى بنا کند آن را تکرار کردن.
  • + "آخوند خراسانی از آقای نخودکی خواست که او را موعظه کند. آقای نخودکی گفت: آقای آخوند گفت مرنجان را فهمیدم یعنی کسی را اذیت نکنم. ولی مرنج یعنی چی ؟ چطور میتوانم ناراحت نشوم. مثلا وقتی بفهمم کسی مرا غیبت کرده یا فحش داده چطور نباید برنجم؟ اقای نخودکی گفت: علاج آن است که خودت را کسی ندانی. اگر خودت را کسی ندانستی دیگر نمی رنجی. "
  • + دقت کردین !؟ قصه‌ها واسه ” بیدار کردن ” آدما نوشته شده اما ما واسه ” خوابیدن ” ازشون استفاده می‌کنیم !
  • + خدا نکند برسیم به جایی که برایمان* « از دست دادن »* از *« دست دادن »* عادی تر شود ...
  • + بیچاره *گل فروش* تنها کسی است که،وقتی با *گل* وارد خانه میشود همه *غمگین* میشوند...
  • + بوی *دود* می آید به گمانم جمـــــاعتی پای *دنــیــــــآی مجآزی* می سوزانند عمــــــــــر خویش را!!! مارو میگه هااا :(
  • + موشی در خانه صاحب مزرعه تله موشی دید. به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد. همه گفتند تله موش مشکل توست به ما ربطی ندارد! ماری در تله افتاد و زن مزرعه دار را گزید. از مرغ برایش سوپ درست کردند. گوسفند را برای عیادت کنندگان سر بریدند. گاو را هم برای مراسم ترحیم کشتند! و در این مدت موش از سوراخ دیوار نگاه می کرد و به مشکلی که به دیگران ربط نداشت فکر می کرد!:)
  • + مو سر زمین بودم *با تراکتور* - بعد جنگ رفتم سر همو زمین *بی تراکتور *( عباس در آژانس شیشه ای )
  • + گاهی آدم میماند بین بودن یا نبودن! به رفتن ک فکر می کنی اتفاقی می افتد که منصرف می شوی… میخواهی بمانی، رفتاری می بینی که انگار باید بـــروی! این بلاتکلیفی خودش کلــــی* جهنـــــــــــــــم* است
  • + دعای باران چرا؟ دعای صبر بخوان این روزها دلها تشنه ترند تا زمین خدایا کمی صبر ببار

حجاب ... فاصله حرف تا عمل 1

برخورد ما با مقوله حجاب چگونه بوده است!؟سی و سه سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) میگذرد و یکی از ارکان اساسی و بنیادی این نظام حجاب میباشد و این مهم ضمن برخورداری از دستورات و رهنمود های دینی ، دارای قوانین مدون نیز میباشد.

اما به راستی ما در رابطه با این موضوع مهم چه کرده ایم!؟ سالهاست که غرب با استفاده از دستگاه عظیم تبلیغات خویش رفتارهای نشأت گرفته از فرامین دینی و ارزشی نظام را هدف قرار داده و در بالاترین سطح در این رابطه برنامه سازی نموده است. در حال حاضر بیش از 30 کانال تلویزیونی فارسی زبان لس آنجلس نشین و بسیار بیش از این مقدار هم شبکه های غیر فارسی زبان امواج خود را به سوی فضای ایران ارسال میکنند که آنچه در برنامه هایشان عیان است تبلیغ نوعی بی بند و باری و نمایش حالات دلچسبی! از عریانی میباشد. در اکثر برنامه های این شبکه ها حجاب سدی برای عدم استفاده از لذتها نمایش داده میشود و رهایی از آن، نماد ایجاد یک زندگی سرشار از سرخوشی های گوناگون! نشان داده میشود. و حتی با تطمیع برخی چهرهای مشهور ایرانی آنها را بنا به اهدافشان دعوت به برهنگی نموده و با بوق و کرنا نمایش داده اند. با توجه به همین موارد ( که فقط قسمتی از عملکرد غرب در این مقوله است )متوجه میشویم که موضوع حجاب اکنون به یک جبهه تبدیل شده و غرب از یک سو به آن م تازد و از دگر سو، ما به عنوان ملت هدف، از این جبهه دفاع می کنیم و تمام هدف ما پیروزی در این نبرد است.

اما واقعا اینگونه بوده !؟ آیا ارباب رسانه های داخلی هم در این جبهه حضوری فعال داشته اند؟ بطور مثال در حوزه سینما و تلویزیون ازچند اثر شاخص میتوانیم نام ببریم که پرسوناژ های اصلی آن خانم های محجبه ای بوده اند که به مدارج و موفقیت های سطح بالا در حوزه علم و اقتصاد و حتی خانواده ، دست یافته اند؟ (نیازی به تخیل هم نیست چرا که به اندازه کافی سوژه واقعی و رئال برای ساخت وجود دارد ) گذشته از اینکه تصویر نقش بسته در سینمای ملی و قاب جادویی ،بارها زنان کم سواد و بدون معلومات را بصورت محجه و حتی چادری نمایش میدهند، مکررا فیلم ها و سریالهای وطنی را دیده ایم که زنان چادری یا دچار مشکل مالی هستند و یا در خانواده و روابط خانوادگی خود به بن بست رسیده اند ! در بعد اجرایی نیز آنچه انجام داده ایم یا چند کنفرانس و میزگرد بوده و یا نهایتا ایجاد گشت های ارشاد فصلی و اگر زحمات چند سازمان مردمی در رابطه با فرهنگسازی در مورد حجاب را نادیده انگاریم تقریبا هیچ حرکت مثبت و اثر گذاری از سوی متولیان امر صورت نگرفته است . یادمان باشد حجاب ثمره خون شهدایی است که ما تا قیامت مدیون هر قطره اش خواهیم بود و شعار صرف و بدون عمل ، روز به روز بیشتر مارا شرمنده این خونها خواهد نمود و مدیران فرهنگی و ... به هوش باشند که شهدا هیچ کم کاری و کوتاهی در رابطه با اصول و ارزشها را نمی بخشند.  دیدگاه:()
نوشته شده در تاریخ   یکشنبه 91 فروردین 13   در ساعت 6:31 صبح   بدست نصیر ناصرنیا 
________________
______
__
 
بازدید امروز : [45] ، دیروز: [52] ، کل بازدیدها:[565362]

استفـاده از مطالب این وبـلاگـ، در وبگاه های دیگر، با ذکر منبـع و البتـه حفظ امـانت، بلامانع می باشد.